kanteen logo

Vítejte v naší nové moderní kantýně!

Vážení zákazníci,

Vaše kantýna konečně otevírá brány veřejnosti a jsme nadšení, že vás můžeme přivítat . Po dlouhých přípravách, testovacích dnech jsme připraveni vás přivítat a představit vám naše menu.

NOVINKY A PLÁNY V KANTEEN

Věříme, že se vám u nás bude líbit a budeme stále pracovat na tom, abychom vám přinášeli ještě lepší služby. Následující plány jsou:

  1. Rozšíření nabídky obědů: Budeme průběžně rozšiřovat naši nabídku obědů, abychom vám přinášeli různorodé a chutné možnosti pro každý den.
  2. Online objednávky: Brzy spustíme eshop, který vám umožní snadné objednávání jídla přímo z vaší kanceláře nebo kdekoliv jinde.
  3. Rozvoz obědů: Plánujeme zahájit rozvoz našich jídel mimo naší restauraci, abychom vám umožnili vychutnat si naše pokrmy i mimo Oragnicu. Plánujeme rozvoz obědů do menších a středních velikostí firem.
  4. Snídaně: Již brzy představíme naši nabídku snídaní, kterou můžete očekávat během měsíce listopadu.
  5. Lepší informovanost o stavu vaši objednávky: Pracujeme na rozšíření obrazovek, které vám umožní sledovat stav vaši objednávky v dalších částech restaurace, abyste měli lepší přehled o tom, kdy je vaše jídlo připravené.
  6. Angličtina: Víme, že je vás mnoho anlgicky mluvících, případně máte anglicky mluvící návštěvy. Dejte nám čas, prosím. Pracujeme také na překladech, automatickém načítání na obrazovky apod. Máme v plánu mít nabídku dvoujazyčně.

Jsme vděční za vaši podporu a těšíme se na vaši návštěvu. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá, a proto ji vítáme s otevřenou náručí. Děkujeme, že jste s námi na začátku této cesty, a jsme si jisti, že společně budeme moci vytvořit fantastické gastronomické zážitky.

hp portfolio vegetarianska
menu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram